IT Architect ! Solution Architect !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.
- Poskytovanie kvalitných a efektívnych návrhov riešení pre určené projekty v oblasti webového a mobilného vývoja a webových portálov
- Koordinácia ďalších architektov
- Zabezpečenie súladu s plánovanou architektúrou, technickou kvalitou implementácií
- Optimalizácia IT prostredia v spoločnosti
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky
- Znalosť anglického jazyka
- Znalosť o vývoji koncepcie a dokumentácii architektúry IT
- Prehľad o najmodernejších architektonických metodológiách , technikách a technológiách
- Skúsenosť v oblasti webového a mobilného vývoja a webových portálov
- Skúsenosť s vývojom softvéru s JAVA EE a JavaScript
- Skúsenosť s programom SPARX Enterprise Architect
Benefity
- bonusy, benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk