Mechanik- nutná znalosť elektroschém !

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
710 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- el- montáž a zapájanie elektrických častí komponentov záložných, klimatizačných a napájacích jednotiek podľa predpísanej technickej dokumentácie
- príprava montážnych dielov podľa dokumentácie,
- zapájanie jednotlivých komponentov podľa elektroschém a výrobnej objednávky.
- práca na 2 zmeny
Požadujeme
- elektrotechnické vzdelanie alebo prax v odbore
- VÝHODOU odborná spôsobilosť minimálne podľa § 21
- základná schopnosť čítania elektrických schém a výkresov
- manuálna zručnosť
Benefity
- príspevok na ubytovanie do výšky 200 €
- dochádzkový bonus 50 Eur / mesiac
- výkonnostný bonus
- pravidelné zvyšovanie platu
- koncoročný bonus
- príspevok na stravný lístok nad rámec stanovený zákonom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111