Produktový manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nové produktové portfólio – ZAMESTNANECKÉ BENEFITY – otvárame skvelú možnosť sebarealizácie v poprednej slovenskej spoločnosti, pôsobiacej 20 rokov v oblasti zabezpečenia stravovania formou stravných lístkov.
- Sledovanie predaja, vývoja trhu a trendov zamestnaneckých benefitov
- Návrh nových produktov, služieb a ich následná implementácia do procesov spoločnosti v spolupráci s ďalšími oddeleniami a dodávateľmi
- Návrh podmienok a procesov pre obsluhu klientov v jednotlivých predajných kanáloch
- Zodpovednosť za komplexné zabezpečenie nových procesov, produktov a služieb od vývoja po zavedenie do reálneho života
- Zodpovednosť za nastavenie životného cyklu produktov, služieb a predajných kanálov
- Nastavenie nových procesov, softvérov a systémov, najmä v zverenej oblasti, zadávanie SW požiadaviek
- Zabezpečenie zmluvnej dokumentácie pre klientov, prevádzky a užívateľov produktov a služieb
- Zastrešovanie produktových procesov a zmluvnej dokumentácie pre aktívnu podporu predaja
- Starostlivosť o produktové školenia a informovanosť obchodného tímu
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami naprieč firmou, najmä s marketingom, obchodom a s prevádzkou
Požadujeme
- Analytické zmýšľanie, organizačné schopnosti
- Komunikačné a prezentačné zručnosti a vyjednávanie
- Skúsenosť s riadením projektov
- Schopnosť riadiť a viesť tím, podporovať a rozvíjať jeho členov
- Plynulá znalosť anglického jazyka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk