Nastavovač vstrekolisov

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Bytča
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- Výmena formy, spustenie série vo výrobe so súhlasom kvality
- Kontrola lisovacích parametrov
- Kontrola lisovacej formy pred spustením výroby, jej zapojenie
- Denná kontrola vstrekolisu
- Zásah na lise pri incidente pri lisovaní a odstraňovanie chýb
- Riešenie problémov s tímom výroby a kvality
- Sledovanie programu údržby, evidovanie údajov
- Vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
Požadujeme
- Prax so vstrekolismi v plastikárskom priemysle, ideálne v oblasti automotive
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
Benefity
- Výška mzdy závislá od predchádzajúcich skúseností
- Variabilná zložka, príplatky za nočnú prácu, za prácu cez víkendy a nadštandardné príplatky za prácu vo sviatok
- Bohatý program zamestnaneckých benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk