JAVA EE PROGRAMÁTOR pre IT Start Up

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Gastronómia, Informatika - software, Informatika - správa systémov, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do nového tímu pre Švajčiarskeho lídra na trhu, hľadáme skúseného Java developera, ktorý má iniciatívny prístup a ambíciu automatizovať procesy.
Náplň práce:
· vývoj v Java EE na novom projekte
· vývoj prototypov
· vytvorenie nových knižníc na zjednodušenie práce
· automatizované testovanie, technické prerozdelenie práce
· práca v novom tíme dedukovanom na daný dlhodobý projekt
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
· pokročilú skúsenosť s Java EE programovaním
· skúsenosť s microservices výhodou
· skúsenosť s dátovými modelmi pre relačné DB výhodou
· pokročilú znalosť anglického jazyka (B2)
Benefity
· 13.plat
· finančné bonusy
· home office
· flexibilný pracovný čas
· benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
· Bratislavská mestrská karta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk