Telefonický špecialista s nemeckým jazykom- práca z domu!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 150 - 1 175 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Pre jedného z našich klientov hľadáme posilu do tímu, ktorá bude denne komunikovať v nemeckom jazyku a dostane možnosť rozvíjať sa v medzinárodnej firme.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov, ale ak už máte skúsenosť bude to iba Vaše plus. Najdôležitejšia je však motivácia pracovať na danej pozícii. A čo bude Vašou náplňou práce?
Budete prvý človek, ktorému sa zákazníci dovolajú, ak budú potrebovať pomoc. Vašou úlohou je od zákazníka zistiť o aký druh problému alebo požiadavky ide, aby ste ju/ho vedeli prepojiť na príslušné oddelenie. Technická podpora? Zmena objednávky? Problém s platbou? Vy už budete vedieť kam zákazníka nasmerovať.
!!!Celý zaúčací proces a práca je vykonávaná z domu!!!
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- pokročilá úroveň nemeckého jazyka- C1
- stredne pokročilá úroveň anglického jazyka- B1/ B2- schopnosť komunikovať aj písomne
- komunikatívnosť, prívetivosť a ochota pomôcť
Benefity
Spoločnosť ponúka ročný finančný bonus, plne hradené stravné lístky a ďalšie.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk