MANAŽÉR FINANČNÉHO TÍMU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 4 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aktuálne hľadáme manažéra do nového tímu daňových špecialistov, ktorí sú zodpovední za klasifikáciu produktov v každej zemi, keďže každá zem má inú daň z pridanej hodnoty. Ich hlavnou úlohou je zatriediť produkt do správnej kategórie.
Ako manažér by ste mali najmä na starosti vedenie tohto tímu (10 až 15 osôb), čo zahŕňa:
- Sledovanie KPIs a výsledkov za tím
- Mentorovanie a koučovanie členov tímu
- Zaúčanie nových členov do procesov
- Reportovanie výsledkov manažérke do Španielska
- Zefektívňovanie procesov a práca na projektoch
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime ak spĺňate nasledujúce kritériá:
- Minimálne 5 rokov v rámci financií v SSC z toho minimálne rok na vedúcej pozícii
- Anglický jazyk na úrovni C1 – korporátne prostredie, denná komunikácia v angličtine s tímom a manažmentom
- Excel na pokročilej úrovni: pravidelný reporting
- Schopnosť komunikovať na profesionálnej úrovni
Benefity
Spoločnosť poskytuje rôzne finančné a nefinančné benefity, ktoré Vám radi priblížime pri osobnom stretnutí. Manažérovi bude poskytnuté parkovacie miesto.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk