STAVEBNÝ PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu odborníkov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky.
Na pozícii PROJEKTOVÝ MANAŽÉR bude náplňou Vašej práce:
- Zodpovednosť za pridelený stavebný projekt od úvodnej fázy po fázu ukončenia projektu
- Zodpovedať za analýzu a prípravu prideleného projektu
- Zodpovednosť za stavebné a územné povolenia, kolaudačné rohodnutia
- Zopovednosť za zabezpečenie projektovej dokumentácie
- Zodpovednosť za rozpočet projektu
- Zúčastňovanie sa tendrov, výber subdodávateľov, pripomienkovanie zmlúv
- Účasť na realizácii na stavebnom projekte
- Pravidelná komunikácia so zainteresovanými stranami a oddeleniami
- Spolupracovať s nadriadenými a podávať pravidelný reporting o stave činností
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- VŠ vzdelanie, odbor stavebníctvo
- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti projektového manažmentu v stavebnom priemysle PODMIENKOU
- Znalosti o stavebných materiáloch, stavebnom konaní, vedení a hospodárení stavby, stavebnom práve
- Znalosť MS Office, AutoCAD
- Vodičský preukaz B
- Skúsenosti v obchodných jednaniach a realizácii zákaziek
Benefity
Variabilná zložka
Zaujímavý balíček benefitov, ktorý bude prezentovaný na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk