IT Cloud Audítor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Tím:
Interný audítorský tím je vedúcou a progresívnou audítorskou skupinou so silnými analytickými schopnosťami a agilným poskytovaním auditov. Tím poskytuje služby interného auditu pre celú globálnu spoločnosť. Víziou tímu je zvyšovať odolnosť spoločnosti prostredníctvom zabezpečenia, ktoré reaguje na riziká a poskytuje podniku inovatívne informácie, ktoré pomáhajú zlepšovať a posilňovať kontrolu.
Zodpovednosti:
- Zodpovednosť za riadenie a účasť na širokej škále audítorských aktivít v oblasti IT
- Posudzovanie efektívnosti príslušných procesov
- Návrh praktických riešení akýchkoľvek identifikovaných problémov
- Spracovanie tém, ktoré majú organizačný vplyv na najvyššej úrovni
- Hodnotenie technologických procesov a kontroly v rámci auditu
- Poskytovanie reportov vrcholovému manažmentu a audítorským výborom
- Pomoc riaditeľovi auditu pri vykonávaní hodnotenia a plánovania rizika a riadení administratívnych úloh
Požadujeme
- PODMIENKOU je skúsenosti s riadením alebo hodnotením cloudových služieb, preferenciou je MS Azure
- Relevantná pracovná skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii - v oblasti IT auditu, informačnej bezpečnosti alebo v úlohe vývoja / prevádzky IT zameranej na kontroly
- Schopnosť porozumieť IT riešeniam, extrahovať a analyzovať údaje, aby sa potvrdilo, že bezpečnostné kontroly sú účinné a profesionálne oznamovať závery auditu
- Bezpečnostné myslenie, porozumenie informačným a kybernetickým rizikám a kontrolám
- Skriptovanie, napr. PowerShell, SQL, Python
- Zručnosti a skúsenosti s analýzou údajov (extrakcia, manipulácia, analýza, testovanie hypotéz)
- Vysokoškolské vzdelanie v príbuznom odbore (nice to have)
- CISA, CISSP, CIA alebo ekvivalentné skúsenosti s bezpečnosťou (nice to have)
- Profesionálna komunikácia v angličtine minimálne na úrovni C1
- Tímový hráč
- Ochota cestovať do zahraničia z času na čas
Benefity
- Garantovaný 13. plat na základe výkonu spoločnosti
- Home office v neobmedzenej miere
- 5 dni dovolenky navyše
- 6x sick day do roka
- Flexibilný pracovný čas (medzi 6:00-22:00)
- Eco Benefit: preplácanie eco spotrebičov/produktov do výšky 3 600 €
- Príspevok na dopravu
- Hradené gastrolístky aj za dni dovolenky
- Zmluva na dobu neurčitú
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk