PHP Programátor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Spoločnosť poskytujúca konzultačné služby a vývoj aplikácii pre klientov v oblasti farmako-enokomiky a registrácie a kategorizácie liekov, aktuálne hľadá posily do slovensky hovoriaceho tímu v podobne PHP/ FullStack programátora.
Hľadáme šikovného a ideálne skúseného programátora v PHP, ktorý sa bude podieľať na vývoji nových webových aplikácií a vo veľkej miere aj aktualizácii a zdokonaľovaní už bežiacich aplikácii.
Požadujeme
- skúsenosti s vývojom v PHP jazyku, ideálne vedieť samostatne pracovať v danej oblasti
- znalosť jQuery, html, css, JavaScript je veľkou výhodou
- komunikácia v anglickom jazyku na úrovni B2 pre potreby prevažne písomnej komunikácie s klientami
- chuť programovať a prichádzať s novými nápadmi na realizáciu nových projektov
Benefity
o 13. plat
o Home office 3 dni/ týždeň (po dohode s managerom)
o 5x sick day do roka
o Flexibilná pracovná doba
o Multisport karta
o Dôchodkové doplnkové poistenie
o Ovocný deň každý pondelok
o Masáže
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111