OBCHODNÝ REPREZENTANT - STREDNÉ A JUŽNÉ SLOVENSKO, BB, ZA kraj

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme Obchodného zástupcu z technickej oblasti pre región Stredného a Južného Slovenska, ktorého náplňou práce bude:
- Vytvorenie obchodnej siete v regióne Stredného Slovenska
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
- Starostlivosť o produktové portfólio
- Spolupráca pri tvorbe cenových kalkulácií a ich následná prezentácia zákazníkovi
- Analýza trhu a pravidelné reportovanie o obchodných aktivitách priamemu nadriadenému
- Podieľanie sa na vytváraní obchodnej stratégie spoločnosti
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdelanie (technické, ekonomické zameranie)
- Prax v oblasti obchodu min. 2 roky (technická oblasť výhodou)
- Znalosť anglického jazyka – výhodou
- Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- Výborné komunikačné a prezenčné schopnosti
- Orientácia na dosahovanie výsledkov
- Flexibilita, samostatnosť
- Aktívny prístup
- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
Benefity
- Flexibilná pracovná doba
- Priateľský kolektív
- Variabilná zložka na základe výsledkov a plnenia obchodného plánu (prezentovaná na pracovnom pohovore)
- Vzdelávací program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk