Manažér výroby

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť zameranú na výrobu konštrukčných stavebných prvkov hľadáme kandidáta na pozíciu Vedúceho výroby.
- Dohliadanie a koordinovanie činností výrobného procesu.
- Autonómia v plánovaní, organizácii práce.
- Úzka spolupráca s vedením spoločnosti a ostatnými oddeleniami, účasť na poradách.
- Zabezpečovanie dodržiavania pracovných a technologických postupov.
- Dodržiavanie stanovených časových noriem a termínov, riešenie výrobných prestojov a chýb vo výrobnom procese.
- Zabezpečovanie údržby strojov a nástrojov.
- Vedenie prevádzkovej dokumentácie.
- Vedenie, motivovanie, výber a ohodnocovanie podriadených zamestnancov.
- Implementácia zlepšovacích návrhov
- Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti pri práci.
Požadujeme
Od kandidáta očakávame:
- inovatívne myslenie, schopnosť reorganizácie výroby, zvýšenie efektivity
- ukončené min. SŠ vzdelanie technického smeru, strojárske výhodou
- prax na vedúcej pozícii vo výrobe
- skúsenosť s nastavovaním budgetov, forecastov
- skúsenosť s reportingom - v anglickom jazyku (materskej spoločnosti)
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- prehľad v oblasti tvárnenia plechov
- interpersonálne zručnosti
- prirodzený rešpekt, prirodzená autorita
- schopnosť inovácie
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Benefity
Konečná mzda bude komunikovaná v závislosti od skúseností kandidáta.
Kvartálne, koncoročné prémie v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk