Cloud Architekt (Azure)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 5 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nemeckú globálnu IT/Telco spoločnosť hľadáme skúseného IT Konzultanta s Microsoft znalosťami v rámci aktuálneho trhu, ktorý má záujem sa stať súčasťou nového medzinárodného projektu so stabilnou lokalitou v Bratislave.
Náplň práce:
· poradenské a/alebo technické konzultácie s novými/existujúcimi zákazníkmi v oblasti Microsoft riešení (prevažne Office365 a Azure)
· zodpovednosť za návrh IT architektúry, definícia implementačných, či migračních projektov
· zdieľanie zodpovednosti za Microsoft riešenia so Sales Manažérom
· pravidelná starostlivosť a podpora zákazníkov na Slovensku
· F2F, emailová, telefonická komunikácia so zákazníkmi
· analýza trhu, konkurencie
· predkladanie návrhov o zefektívnenie procesov na strane zákazníka
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
· pracovná skúsenosť na podobnej pozícii
· znalosť Microsoft 365 alebo cloud riešenia MS Azure - PODMIENKA
· znalosť Microsoft ekosystému (biznis model predaja služieb, partnerský model)
· znalosť trhu (konkurencia, top zákazníci)
· komunikatívna znalosť anglického jazyka - B2
· nápomocný, analytický prístup
· ochota komunikovať so zákazníkmi na dennej báze s cieľom poradiť/konzultovať
Benefity
Benefity spoločnosti sú v procese výberu, nakoľko sa jedná o nový IT projekt/divíziu.
Benefity budú zahŕňať široké spektrum finančných aj nefinančných výhod nakoľko sa jedná o globálnu spoločnosť s dlhoročným zázemím.
Téma benefitoov je zároveň otvorená preferenciám kandidáta.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk