JAVA PROGRAMÁTOR s možnosťou výberu zo začínajúcich projektov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 700 - 4 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre americkú IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme Java programátora, ktorý sa chce podieľať na migrácii aplikácie, a nebráni sa ani užívateľskému rozhraniu.
Náplň práce:
· vývoj v programovacom jazyku Java
· práca na začínajúcich projektoch - vývoj pricing aplikácii
· kde kandidát si môže vybrať ktorý z projektov je po technologickej a obsahovej stránke najzaujímavejší
· práca v agilnom/SCRUM tíme: 2-týždňové šprinty
Tech-Stack
· Práca s Docker, Kubernetes, AWS, NoSQL databázy (MongoDB), CI Tools (Jenkins, Travis)
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
· pokročilá skúsenosť v JAVA programovaní (minimálne vyžadovaná verzia JAVA 8)
· komunikatívna znalosť anglického jazyka: spolupráca s americkými tímami
Benefity
· finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy)
· flexibilná pracovná doba + 3 dni dovolenky navyše + 3 sickdays
· multisport karta na športové aktivity
· prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku)
· parkovanie priamo vo firme
· rôzne vzdelávacie a relaxačné programy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111