AWS Architekt (Košice alebo Poprad) - možnosť kontraktu

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 700 - 3 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za vývoj strategických a technologických riešení pre správu údajov na webových službách Amazon (AWS) a bude riadiť riešenia tak pre dátovú architektúru, ako aj pre implementáciu rozsiahlych dátových prostredí pre vzdialené monitorovacie systémy a ich integráciu s inými systémami.
Požadujeme
Čo musíš mať?
· Aspoň 2 roky skúseností s návrhom, inštaláciou a konfiguráciou cloudového riešenia v AWS a prenosom dátových systémov / databáz do cloudu
· Aspoň 3 roky skúseností s navrhovaním, vývojom a údržbou databáz pre komplexné softvérové - eko systémy
Výhodou skúsenosti s nasledujúcimi technológiami:
· S3, AWS Athena, AWS DynamoDB, AWS Glue, AWS RedShift, AWS ElasticCache, AWS EMR, AWS Kinesis, AWS MQ alebo Amazon SNS, SWF služby
· Databázy: MySQL, Oracle, MSSQL, PostgreSQL
Benefity
· Home-office
· Flexibilná pracovná doba
· 13. plat
· Sick days
· Dovolenkové dni nad rámec
· Príležitosti pre vlastný rozvoj
· Práca v motivovanom a vysoko kvalifikovanom tíme
· Priestor pre kreativitu a iniciatívu
· Možnosti ďalšieho vzdelávania vrátane jazykovej výučby
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk