OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva, hľadáme OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- akvizícia a starostlivosť o existujúcich zákazníkov v rámci zvereného regiónu
- tvorba cenových ponúk, tvorba plánov, reportov
- analýza trhu
- marketingové aktivity
- zodpovednosť za obchodné ciele a plány
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- SŠ/ VŠ vzdelanie (technického smeru výhodou)
- mierne pokročilá znalosť Anglického jazyka
- vodičský preukaz B
- skúsenosti s obchodom v oblasti stavebníctva
- komunikatívnosť, chuť rásť a vzdelávať sa
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk