Commercial Manager ! Automotive industry !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Uzatváranie obchodných zmlúv na predaj výrobkov
- SAP
- Príprava prezentácie spoločnosti na výstavách, veľtrhoch a iné
- Zhromažďovanie informácií o úrovni techniky, technológie, odbytových možnostiach v oblasti činnosti spoločnosti + informácie o vývoji trhu automobilov v EU
- Zabezpečovanie zverejňovania informácií v oblasti obchodu v SR, tak i v zahraničí v elektronických, tlačových a iných masmédiách
- Prieskum trhu
- SAP , modul SD
- Zastupovanie obchodného riaditeľa v jeho neprítomnosti - organizačné a administratívne záležitosti, podpisy dokumentov (faktúry, zaťaženky, dobropisy, režijné náklady), porada vedenia, vedenie interných porád
- Zodpovedný za marketing (prezentáie, ofic. listy, vizitky, brožúry)
- Príprava, prípadne aktívna účasť na strategických rokovaniach so zákazníkmi
- Príprava prezentácie spoločnosti a jej customizácia na základe požiadaviek obchodných manažérov
- Zabezpečovanie prezentácie podniku a jeho strategických cieľov
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Technické vzdelanie
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť programu SAP
- Skúsenosti na danej pozícii - automobilový priemysel !
- Vyjedávacie schopnosti
Benefity
- bonusy, benefity
- firemný automobil, mobilný telefón, notebook
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk