Infrastructure Engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
3 000 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme šikovného inžiniera pre infraštruktúru so záujomov o cloud riešenia. Budeš súčasťou tímu v spoločnosti zameranej na IT riešenia (na SK iba IT centrum) pre finančno-technologickú oblasť.
Náplň práce:
· Budovanie, udržiavanie a zlepšovanie ďalšej generácie architektúry systému spôsobom „Infraštruktúra ako kód“
· Zodpovednosť za vytváranie a implementáciu systémových zlepšovákov, ktoré zabezpečia vyšší výkon a spoľahlivosť systému
· Návrh - vývoj nástrojov a procesov pre lepšie využitie základných výpočtových zdrojov
· Dokumentácia činností
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
· silný Linux backround
· Bash alebo Python scripting
· Skúsenosť s automatizáciou infraštruktúry a konfigurančým manažment (Chef, Ansible, Puppet, Terraform…)
· znalosť AWS alebo iného cloud riešenia
Benefity
· možnosti kariérneho rastu
· účasť na vzdelávacích kurzoch, konferenciách a tréningoch
· motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne)
· flexibilný pracovný čas
· home office
· ovocie každý deň
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk