VEDÚCI SKLADU

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Koordinácia tímu podriadených pracovníkov- odd.skladu (16 pracovníkov- skladníci, referent skladu)
- Organizácia práce a plánovanie pracovných zmien
- Riadenie logistických tokov a aktivít spoločnosti
- Dohľad nad príjmom a vyskladňovaním materiálu a tovarových zásob
- Optimalizácia procesov skladového hospodárstva
- Reporting riaditeľovi nákupu
Požadujeme
- SŠ alebo VŠ vzdelanie (technické, logistika, manažment apod.)
- Predchádzajúce skúsenosti na vedúcej pozícii v logistike/sklad minimálne 3 roky vo výrobnej spoločnosti - PODMIENKA
- Znalosť anglického jazyka – VÝHODA
- Skúsenosť s vedením ľudí
- MS Office - pokročilý
- Skúsenosť s ERP systémom (skladové hospodárstvo)
- Organizačné zručnosti
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Schopnosť efektívne koordinovať tím
- Výborné komunikačné schopnosti
Benefity
- Práca v stabilnej spoločnosti v priateľskom kolektíve
- Flexibilná pracovná doba
- Variabilná zložka na základe plnenia osobných a firemných cieľov (prezentovaná na pracovnom pohovore)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk