IT manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zodpovedanie za činnosť IT oddelenia v rámci spoločnosti.
Riadenie a správa informačných technológií a výpočtovej techniky.
Podieľanie sa na tvorbe IT stratégie, implementácia a údržba.
Plánovanie, organizácia, kontrola a vyhodnocovanie potrieb IT.
Zabezpečenie dátovej bezpečnosti, sieťových prístupov a systémov zálohovania.
Podieľanie sa na definovaní IT stratégie, politiky a procedúr spoločnosti.
Riadenie IT projektov.
Požadujeme
VŠ vzdelanie v odbore Informatika, systémové inžinierstvo
5 rokov skúseností v oblasti informačných technológií a výpočtovej techniky.
Skúsenosti s vedením tímu, rozdeľovaním úloh.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk