Marketingový špecialista !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Lučenec
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Marketingového špecialistu.
- podieľanie sa na tvorbe marketingovej stratégie
- príprava a zodpovednosť za plnenie marketingového a komunikačného plánu
- príprava kreatívnych podkladov, prezentačných materiálov
- súčinnosť pri tvorbe grafických a tlačových materiálov
- tvorba a správa webstránok, firemných profilov, sociálnych sietí
- prieskumy trhu
- pravidelný reporting a tvorba newsletterov
- komunikácia s dodávateľmi marketingových služieb
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Vzdelanie v danom obore - marketing, reklama
- Microsoft Office 365 - pokročilý
- Google Ads / Analytics / My Business - pokročilý
- Kreativita, tvorivé myslenie
- Precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť
Benefity
- školenia, odborné kurzy
- firemné akcie, teambuildingy, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111