OFFICE MANAŽÉRKA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 090 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáte si prácu, ktorá bude pestrá, dynamická a môžete začať pracovať v podstate ihneď?
Vaša náplň práce bude zahŕňať niekoľko rôznych činností a to napríklad:
- vítanie a komunikácia s klientmi, ktorí prídu na pobočku, usadenie, vystavenie prístupovej karty
- objednávanie zásob, komunikácia s dodávateľmi
- rezervácia hotelov a cestovných lístkov, taxíkov pre kolegov
- spracovanie, skenovanie a evidencia faktúr
- zodpovednosť za včasné zaslanie BOZP testov interným zamestnancom
- zodpovednosť za kontrolu informácií v dochádzkovom systéme
Požadujeme
Požiadavky pre vhodného kandidáta:
- aspoň polročná predošlá skúsenosť na pozícii recepčnej, asistentky alebo office manažérky
- znalosť anglického jazyka na plynulej úrovni, aby ste sa v práci vedeli dorozumieť so zahraničnými kolegami alebo klientmi
- komunikatívnosť, proaktivita s príjemné vystupovanie
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov ako napríklad 13. a 14. plat, ročné bonusy, plne hradené gastrolístky, sick days a ďalšie.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk