Manažér pre jazdené vozidlá - Služobné auto aj na súkromné účely

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Služby
Ponúkaný plat
2 300 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre stabilnú spoločnosť s niekoľkoročnou tradíciou v automobilovom svete hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Manažéra predaja.
Ak máte skúsenosť s predajom áut a zároveň ste skúseným manažérom, potom hľadáme práve Vás.
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- Spolupráca s významnými klientami spoločnosti
- Návrh a implementácia novej stratégie predaja
- Dohľad nad dodržiavaním štandardov pri predaji jazdených vozidiel
- Komunikácia s dealermi
- Odkup a následný predaj vozidiel
- Podieľanie sa na cenotvorbe
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Prax na obdobnej pozícii – PODMIENKA
- Potrebná je skúsenosť v oblasti predaja vozidiel a zároveň preukázanie manažérskych schopností
- Skúsenosť s tvorbou stratégie, vyjednávaním
- Anglický jazyk alebo nemecký jazyk – B1
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
Benefity
Ponúkané benefity:
- auto aj na súkromné účely
- caffeteria system
- sick days
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk