Pre-sales engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte bohaté všeobecné technické vedomosti z telco oblasti a radi by ste ich aj prakticky využili, no nepovažujete sa za IT-čkára? Poďte robiť poradcu pre sales do medzinárodnej spoločnosti.
Vašou úlohou na pozícii bude:
- Podpora pre interný sales tím a zároveň komunikácia so zákazníkmi na globálnej úrovni
- Starostlivosť o pridelených klientov
- Príprava čo najlepších technických riešení pre klienta, poradenstvo
- Zúčastňovanie sa na prípadnej akvizícii
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Anglicky jazyk – C1
- Predchádzajúca skúsenosť na sales pozícii
- Všeobecná znalosť o technológiách Lan, Wan, CCNA, CISCO,
- Ochota príležitostne cestovať, pracovať nadčasy
- Samostatnosť, komunikatívnosť
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111