Skladový operátor - správca skladu !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
725 - 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- zodpovednosť za sklad závesov, stav závesov v sklade a funkčnosť úchytu závesov
- koordinácia výmeny závesov podľa výrobného plánu
- kontrola nových závesov pred uvedením do prevádzky a kondície závesov
- separovanie a vyradenie nefunkčných závesov mimo produkciu
- umiestnenie závesov na správne skladové pozície
- príprava a kontrola závesov potrebných pre následnú produkciu
- drobné opravy závesov
- príprava závesov na odoslanie na opravu, po oprave závesov prebratie späť
- práca na 3 zmeny
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Ochota pracovať na 3 zmeny
- Zodpovedný prístup k práci
Benefity
- bonusy, benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk