Konzultant - odborník na Azure Cloud a M365

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 5 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nemeckú globálnu IT spoločnosť hľadáme skúseného Konzultanta - Managera so skúsenosťami s CLOUD službami. Ide o úplne novú oblasť a úplne nový tím, ktorý je vo fáze budovania.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- vyhľadávanie nových príležitosti, akvizícia, neskôr starostlivosť o existujúcich
- zodpovednosť za Cloudové služby
- zodpovednosť za zákazníkov v rámci Slovenska
- F2F, emailová, telefonická komunikácia so zákazníkmi
- analýza trhu, konkurenice
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Bakalárske alebo magisterské štúdium
- Znalosť a skúsenosť v oblasti Microsoft 365
- Skúsenosti s Cloudovými riešeníiami podmienka
- Skúsenosti v business consultingu
- Plynulá znalosť anglického jazyka
- komunikatívna - dynamická osobnosť
Benefity
Benefity spoločnosti sú v procese výberu, nakoľko sa jedná o nový IT projekt/divíziu.
Benefity budú zahŕňať široké spektrum finančných aj nefinančných výhod nakoľko sa jedná o globálnu spoločnosť s dlhoročným zázemím.
Téma benefitoov je zároveň otvorená preferenciám kandidáta.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk