Stavebný dozor – realizácia energetických stavieb

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Plánovanie a realizácia stavebných prác
- Kontrola priebehu realizácie a riešenie prípadných problémov (technického a legislatívneho charakteru)
- Posudzovanie podkladov a dokladov týkajúcich sa výstavby diela
- Výkon technického dozoru investora v priebehu realizácie stavieb
- Kontrola a zodpovednosť za podklady ukončeného diela a odovzdávanie zrealizovanej stavby
- Kontrola stavebných povolení a zabezpečenie podpisov zmlúv
- Objednávanie materiálu a subdodávateľských služieb
- Príprava podkladov na fakturáciu za vykonané práce
- Príprava podkladov pre verejné obstarávanie
- Sledovanie nákladov a vedenie agendy
Požadujeme
- SŠ alebo VŠ vzdelanie (elektroenergetika, elektrotechnika)
- Prax min 3 roky v elektroenergetike - PODMIENKA
- Znalosť elektrotechnickej dokumentácie
- § 23 elektro vyhl.
- Osvedčenie stavbyvedúceho podľa zákona č. 138/1992 Zb. s odborným zameraním: Inžinierske stavby- energetické a iné líniové stavby
- CENKROS - pokročilý
- Vodičský preukaz „ B“ (aktívny vodič)
- Technické myslenie
- Ochota učiť sa nové veci
- Schopnosť tímovej spolupráce
Benefity
- Zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti
- Mesačná odmena za plnenie osobných a tímových cieľov (prezentovaná na pracovnom pohovore)
- Bonusový systém (príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe atď.)
- 13.plat
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk