Projektant elektrických zariadení

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Doprava, Špedícia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Projektovanie distribučných eklektických vedení a distribučných transformátorových trafostaníc NN/VN
- Zodpovednosť za projekčnú a výkresovú dokumentáciu
- Projektovanie silnoprúdových elektroinštalácií v obytných a priemyselných objektoch
- Zabezpečenie stavebných povolení
Požadujeme
- VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa (elektroenergetika, elektrotechnika)
- Prax na pozícii elektroprojektanta min. 2 roky
- Znalosť elektrotechnickej dokumentácie
- § 22 elektro vyhl.- Samostatný elektrotechnik
- Znalosti o elektrotechnických zariadeniach (meranie odporu, impedancie, izolačného stavu apod.)
- Vodičský preukaz „ B“ (aktívny vodič)
- Pokročilá znalosť softvéru MicroStation/AutoCAD
- Analytické myslenie
- Ochota učiť sa nové veci
- Schopnosť tímovej spolupráce
Benefity
- Zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti
- Mesačná odmena za plnenie osobných a tímových cieľov (prezentovaná na pracovnom pohovore)
- Bonusový systém (príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe atď.)
- 13.plat
- Príspevok na ubytovanie alebo na cestovanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk