Network Technical Pre-sales Consultant

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte bohaté všeobecné technické vedomosti z oblasti sieťovej administrácie a radi by ste ich aj prakticky využili, no v inom než technickom smere? Poďte robiť poradcu pre Sales do medzinárodnej spoločnosti.
Vašou náplňou práce bude:
- Podpora pre interný sales tím a zároveň komunikácia so zákazníkmi na globálnej úrovni
- Starostlivosť o pridelených klientov
- Príprava čo najlepších technických riešení pre klienta a technické poradenstvo
- Zúčastňovanie sa na prípadných akvizíciach
Požadujeme
- Silný technický prehľad na úrovni CCNA, prípadne CCNP
- LAN/WAN, IP routing and switching, VPN technológie
- Angličtina na komunikatívnej úrovni podmienkou
- Skúsenosť z obdobnej pozície je veľkou výhodou
- Ochota z času na čas vycestovať na služobnú cestu
Benefity
- Ročný bonus a ročné zvyšovanie platu
- Možnosť home office
- 5 dní 100% hradenej PNky
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk