Manuálny IT tester s nemeckým jazykom- oblasť neživotného poistenia

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Momentálne obsadzujeme pozíciu manuálneho testera pre jedného z našich klientov, ktorý pôsobí v oblasti softvérového vývoju pre finančnú oblasť. Práca je možná na živnosť, sro alebo klasický pracovný pomer.
Vašou náplňou práce bude:
- manuálny testing softvéru, ale môže sa Vám pritrafiť aj pár úloh z automatizácie
- práca na projekte v oblasti poisťovníctva
- komunikácia so zákazníkmi (tvorí cca 40%)
Pozícia nie je remote, je potrebné pracovať z pobočky v Žiline.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- aspoň ročná skúsenosť s manuálnym testingom
- skúsenosť z oblasti poisťovníctva
- znalosť SQL
- znalosť nemeckého jazyka- schopnosť komunikovať ústne aj písomne
Benefity
Spoločnosť ponúka nasledujúce benefity v prípade, ak nepracujete na živnosť:
- výkonnostné odmeny
- vianočné prémie
- jazykové kurzy (angličtina, nemčina) - v rámci pracovnej doby
- preplácanie certifikátov
- sick days
- 31.12. platená dovolenka
- dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111