Treasury špecialista

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme treasury špecialistu, ktorý by zastrešil nasledovné úlohy:
- Finančné riadenie spoločnosti s cieľom optimalizovať likviditu spoločnosti
- Komunikáciu s bankami a poisťovňami
- Sledovanie pohľadávok
- Monitoring bankových prevodov
- Kontrola bankových účtov
- Prípravu finančných reportov pre manažment a finančnú skupinu spoločnosti
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime ak spĺňate nasledujúce kritériá:
- Min. 2 roky skúsenosti v oblasti treasury - riadenie likvidity, komunikácia s bankami, kontrola bankových účtov, investície
- Ideálne skúsenosť z FMCG
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni – B2
- Pokročilá znalosť Excelu – podmienené funkcie, vyhľadávacie funkcie, kontingenčné tabuľky
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity ako:
- Flexibilný pracovný čas (core time medzi 8:30-14:30 )
- Vzdelávanie zamestnancov
- Kariérny rast
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk