Obchodný zástupca FMCG

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Turčianske Teplice
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme Obchodného zástupcu pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá dodáva suroviny na prípravu cukrárenských výrobkov.
- Aktívne oslovovanie nových potenciálnych B2B klientov v regióne severného Slovenska
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
- Analýza trhu, sledovanie trendov predaja
- Reportovanie, prezentácia výsledkov Obchodnému manažérovi v Poľsku
- 70 % práca v teréne
Požadujeme
- Prax v oblasti obchodu min. 2 roky FMCG
- Skúsenosti s klientami z oblasti potravinárstva (Horeca – ideálne)
- Aktívna znalosť anglického jazyka - PODMIENKA
- Silné komunikačné, prezentačné zručnosti a negociačné zručnosti - schopnosť presvedčiť
- Orientácia na dosahovanie výsledkov
- Flexibilita, samostatnosť
- Aktívny prístup
- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
Benefity
- Flexibilná pracovná doba
- Služobné vozidlo (aj na súkromné účely)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk