OBCHODNÝ MANAŽÉR (projetky dátových centier)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako OBCHODNÝ MANAŽÉR.
Vašou náplňou práce bude:
- aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia so zákazníkmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a následné vyjednávanie obchodných podmienok a cien s oslovenými zákazníkmi
- spracovanie cenových ponúk na základe zaslaných podkladov od zákazníka
- aktívny monitoring trhu
- starostlivosť o stálych zákazníkov,
- reprezentovanie spoločnosti, obchodné stretnutia, tvorba cenových ponúk,
- účasť na obchodných stretnutiach
- identifikácia a rozvoj obchodných príležitostí firmy,
- tvorba a rozvoj databáz klientov,
- zodpovednosť za celý priebeh projektu
- poskytuje trvalé monitorovanie projektových fáz s cieľom splniť plán alebo v prípade potreby poskytnúť včasné nápravné opatrenia
- perfektná znalosť ponúkaných produktov a služieb našej firmy
- obchodné a technické poradenstvo
- aktívna komunikácia s predajným tímom a manažérom
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- VŠ alebo SŠ vzdelanie- elektro smer výhodou
- Skúsenosti s aktívnou akvizíciou/ vytváraním databázy obchodných partnerov podmienkou
- Základný prehľad v obore elektrotechnika podmienkou
- komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, asertívnosť, obchodné zručnosti, proklientský prístup
- dobré prezentačné schopnosti
- dobrá znalosť práce s PC
- orientácia na ciele
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111