Front-End Developer for Smart Buildings

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 300 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do globálnej spoločnosti, ktorá vyvíja špičkový software pre oblasti automatizácie, dopravy, energetiky, a telco, hľadáme Frontend programátorov, ktorí budú pracovať na AI riešeniach v rámci Smart Buildings projektov/Digital Twin.

Náplň práce:

- vývoj s JavaScript, Angular, TypeScript
- implementácia na Cloud
- práca na AI projekte v rámci Smart Buildings projektov- Digital Twin
- práca v malom tíme na báze SCRUM- Safe
- kooperácia s inými tímami z rôznych krajín, najmä Švajčiarsko a Nemecko
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- skúsenosti s vývojom FE riešení- Angular, TypeScript
- znalosť HTML, CSS, SpringBoot
- schopnosť profesionálne komunikovať v anglickom jazyku
Benefity
Benefity:
- 6-9 dní pracovného voľna nad rámec
- 3 dni sick days
- flexibilná pracovná doba
- tréningový a rozvojový program
- referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2000 eur)
- doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Cafeteria - program benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk