Servisný technik chladiacich zariadení

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
550 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre spoločnosť, ktorá sa venuje návrhu, realizácii a prevádzke dátových centier hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Servisného technika.
Tvojou úlohou bude:
- vykonávanie pravidelného servisu chladiacich, klimatizačných zariadení
- starostlivosť o údržbu týchto zariadení
- diagnostika porúch
- riešenie vzniknutých závad
- výkon elektro-inštalačných prác
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- SŠ alebo VŠ elektrotechnického zamerania
- minimálne 2 roky praxe v servisovaní elektro zariadení
- §21 alebo §22
- odborná spôsobilosť na F-plyny I. kategórie - výhoda (prax je však nevyhnutná)
- anglický jazyk - výhoda
Benefity
Spoločnosť ponúka aj zaujímavé benefity:
- služobné motorové vozidlo, služobný notebook, služobný telefón
- stravná karta
- možnosť sebarealizácie, naštartovania novej kariéry a odborného rastu
- podieľanie sa na úspechoch a rozvoja silnej a stabilnej spoločnosti,
- technické školenia (hradené spoločnosťou)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111