Obchodný zástupca pre Slovensko

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre textilnú spoločnosť so 75 ročnou tradíciou, zaoberajúcu sa výrobou pletenín a hotových konfekčných výrobkov hľadáme obchodného zástupcu
- Vyhľadávanie obchodných príležitostí a získavanie nových zákazníkov
- Vedenie obchodných rokovaní, prezentácií, vyjednávanie zmluvných podmienok
- Účasť vo výberových konaniach v oblasti štátnej správy, samospráv
- Zber a vyhodnocovanie dát od zákazníkov, tvorba, udržiavanie a aktualizácia informačnej databázy o zákazníkoch, reporting
- Sledovanie situácie na trhu, konkurenčné aktivity, trendy a novinky
Požadujeme
- Prax na obchodníckej pozícii aspoň 3 roky (samospráva a štátna správa výhodou)
- Silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Nadšenie pre obchod
- Vysoká miera samostatnosti
Benefity
Budú komunikované na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk