Obchodný zástupca - Znalosť maďarského jazyka podmienkou !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nové Zámky
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako Obchodný zástupca.
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci prideleného regiónu
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- zabezpečovanie objednávok tovaru
- plnenie osobného plánu predaja
- prezentovanie a propagovanie tovaru, služby
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
- vykonávanie analýzy trhu vo zverenom regióne + monitoring konkurencie
- účasť na promo akciách, veľtrhoch a pod.
- spracovávanie predpísanej evidencie a administratívy
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému, účasť na poradách
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Znalosť maďarského jazyka podmienkou
- Skúsenosť na danej pozícii - oblasť FMCG, Horeca
Benefity
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie, atmosféra v menšej spoločnosti
- stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške
- káva, čaj na pracovisku zdarma
- mobilný telefón
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť jazykového vzdelávania
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk