Embedded C programátor pre nový projekt

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre vznikajúce Research and Development oddelenie v medzinárodnej automotive spoločnosti na Kysuciach hľadáme šikovných programátorov. Budúci zamestnávateľ vie do veľkej miery pommôcť s relokáciou aj po finančnej stránke.
Juniornejších kandidátov čaká na pozícii:
· Vývoj SW podľa V-modelu
· Analýza požiadaviek na zmenu funkcionalít zo strany zákazníka
· Vývoj funkcionality a implementácie SW v C alebo MatLab Simulink
· Definovanie a vykonávanie kontrolných stratégií vrátane potrebných testov a technickej dokumentácie
· Integrácia celého softvéru
Skúsenejších kandidátov čaká na pozícii:
· Bezpečnosť funkcionalít - vývoj a implementácia funkcionalít
· Softwérová on-board & off-board diagnostika
· Architektonické úlohy Softvéru
· Spolupráca s celým vývojovým tímom
· Spolupráca s ostatnými tímami pri vývoji mechatronických systémov
Požadujeme
· Programovací jazyk C - Pokročilá úroveň (pracovná skúsenosť alebo komplexnejšie školské projekty)
Výhodou je skúsenosť s vývojom embedded C
· Matlab, Simulink - výhodou
· Anglický jazyk B2 - čítanie a písanie technickej dokumentácie; plynulejší verbálny prejav
Benefity
· 13. a 14. plat
· Finančná kompenzácia nadčasov
· Bonus za odporúčanie nového nového kolegu a relokáciu
· Bohatý sociálny program
· Flexibilna pracovná doba
· Jazykové kurzy (Nemcký a Anglický Jazyk
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk