UI/UX dizajnér alebo dizajnér aplikácií

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 600 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného dizajnéra webových aplikácií, ktorý už robil na vytváraní designu komplexných aplikácií a platforiem
- návrhy UI/UX grafiky webových aplikácií z oblasti fakturácie, ekonomiky, stavebníctva a pod.
- vytváranie UI štandardov a budovanie dizajn systému
- práca s Figmou
- sledovanie potrieb užívateľov a testovanie použiteľnosti
- komunikácia a spolupráca s UI/UX dizajnérmi a vývojármi
- prezentovanie a "predaj" svojich návrhov vývojovým tímom
- fungovanie v agilnom SCRUM tíme, možnosť meniť a ovplyvňovať veci
- dlhodobý vývoj webových aplikácií pre firmu (nie zákazkové fungovanie)
Požadujeme
Predchádzajúce skúsenosti s
- web designom
- UI/UX grafikou
- Figmou, designovým nástrojom na tvorbu UX a UI prototypov
Benefity
- Mzdové podmienky závisia od skúseností kandidáta
- Možnosť práce na HPP, aj IČO
- Ostatné benefity budú prezentované na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk