Administratívna podpora obchodného oddelenia

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 250 - 1 250 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Do Sales tímu nášho klienta hľadáme šikovnú posilu. Pokiaľ ste orientovaný na oblasť obchodu a chcete sa v tejto sfére rozvíjať, čaká na Vás dynamický tím, ktorý Vás naučí všetko potrebné.
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- Príprava obchodných dokumentov, objednávok a ich následné spracovanie a sledovanie
- Príprava cenových ponúk pre sales oddelenie
- Administratívna podpora obchodného oddelenia (spracovávanie faktúr a riešenie nezrovnalostí )
- Získavanie, overovanie a spracovanie zákazníckych údajov v internom systéme
- Aktívne využívanie MS Excel - práca s rozsiahlymi dátami, analýzami, databázami, príprava reportov,
- Spolupráca s obchodníkmi ako aj inými oddeleniami, príp. tretími stranami
- Aktívna spolupráca na rôznych projektoch
- Ad-hoc reporting a úlohy od nadriadeného
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť (aj počas štúdia) veľkou VÝHODOU
- Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
- Aktívna znalosť MS Excel (využívanie v/h lookup, kontingenčné tabuľky)
- Ochota vzdelávať sa v oblasti technológií
- Analytické myslenie - schopnosť spracovávať množstvo dát
- Proaktívny prístup k práci
Benefity
Spoločnosť okrem medzinárodného prostredia a stabilného postavenia na trhu ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Ročný bonus
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Možnosť kariérneho rastu
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk