DevOps Cloud inžinier s veľkou mierou remote spolupráce

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 900 - 4 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodný tím pôsobiaci pod švajčiarskou značkou hľadáme skúseného špecialistu na cloud riešenia a CI CD nástroje.
Rola je zameraná na interné projekty a interných klientov a zahŕňa:
· Praktické návrhy a implementovanie rôznych CI / CD procesov v Azure DevOps alebo Atlassian Bamboo, ktoré podporujú nasadenie cieľovej platformy vrátane public cloudu (Azure, AWS, Ali Cloud) a privátnych cloudových prostredí
· Poskytovanie odbornej podpory a poradenstva pre CI / CD tímy dodávajúce softvér pre rôzne entity
· Vedieť zodpovedať na otázky a orientovať sa v DevOps a Cloud riešeniach
· Zaistenie bezpečného vývoja softvéru
Požadujeme
· Praktické skúsenosti so CI / CD riešenianami (Azure alebo AWS DevOps; Bamboo; Jenkins, BitBucket, GitHub)
· Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni spojené s ľudským prístupom.
· People manažment - výhodou
· Anglický jazyk - C1 (denná komunikácia s medzinárodným tímom)
Benefity
· Častý Home Office
· Flexibilná pracovná doba
· Garantovaný 13 plat
· Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€
· Príspevok na cestovanie v rámci MHD na základe výkonu-väčší než mesačný plat
· Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk