Plant manager- Automotive industry !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
6 000 - 7 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Zodpovednosť za komplexné riadenie funkcií prevádzky zariadenia
- Podpora strategického rozvoja a konkurencieschopnosti závodu
- Plánovanie a navrhovanie rozpočtu závodu, zodpovednosť za alokáciu finančných a personálnych zdrojov
- Nastavenie a správa KPI
- Riadenie a školenie zamestnancov v oblasti ich osobného rozvoja
- Príprava a monitorovanie dokončenia dohodnutých projektov na zvýšenie produktivity
- Byť zodpovedný za všetky problémy s kvalitou
- Zaistenie rozvoja a konzistentnosti výrobných politík, smerníc, programov, štandardov, ako aj miestnych predpisov EHS
- Podpora a aktívna propagácia projektov
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- skúsenosť na danej pozícii z automobilového priemyslu PODMIENKOU !
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk