Špecialista na oblasť daní a účtovníctvo

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 400 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste expertom v oblasti daní alebo účtovníctva? Hľadáte novú výzvu, ako sa v danej oblasti ešte viac zdokonaliť? Pre nášho klienta hľadáme skúseného špecialistu, ktorý bude mať na starosti nasledovné:
- Riešenie komplexnej daňovej agendy (nepriame dane, priame dane, korporátne dane)
- Reporting lokálneho daňovníctva
- Zefektívňovanie procesov v daňovej, ale aj účtovnej oblasti
- Spoluprácu pri účtovných závierkach a auditoch
Požadujeme
Na uvedenú pracovnú pozíciu Vás radi zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne 5 rokov praxe na pozícií daňového poradcu či hlavného/komplexného účtovníka
- Znalosť slovenskej legislatívy
- Znalosť medzinárodnej legislatívy (IFRS, US GAAP)
- Pokročilá znalosť anglického jazyka na úrovni C1
Benefity
Spoločnosť rada predstaví zaujímavú ponuku benefitov kandidátom priamo na pracovnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111