Cloud Network Engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Daný tím je zodpovedný za infraštruktúrne služby (napr. WAN, LAN, bezpečnostné služby, DC LAN, Wi-Fi atď.) pre globálnu sieť spoločnosti, výrobné zariadenia pre DC a ICT miestnosti, prechod služieb a vyradenie z prevádzky.

Náplň práce:
- Integrácia a implementácia sieťových / bezpečnostných riešení verejného cloudu na podporu vyvíjajúceho sa cloudového prostredia vo firme
- Zodpovednosť za dizajn, inžinierstvo a implementáciu sieťovej infraštruktúry Public Cloud a za integráciu medzi Public Cloud a On-premise
- Vyvíjať, overovať a aktualizovať kľúčové inžinierske artefakty, ako sú štandardy / najlepšie postupy, návrhové dokumenty a rozhodnutia
- Dizajnové a dokumentačné riešenia tak, aby vyhovovali požiadavkám
- Vývojové činnosti s cieľom poskytnúť spoľahlivú a škálovateľnú automatizáciu z hľadiska nasadenia.
- Spolupráca s architektmi a inžinierskymi tímami, aby ste porozumeli rozvíjajúcim sa technológiám a ich prínosu pre spoločnosť a jej používateľov
- Transformácia, integrácia a automatizácia sieťovej infraštruktúry na tesnú integráciu s SDN
- Vývoj automatizácie pre zmeny / nasadenie súvisiace so sieťou.
- Monitoring a riešenie problémov súvisiacich so sieťou pomocou podpory od externých poskytovateľov.
- Podieľať sa na diagnostike a optimalizácii stavu siete prostredníctvom správneho monitorovania a plánovania
- Pomoc pri definovaní a sledovaní kľúčových metrík výkonu
Požadujeme
- 3 a viac rokov pri navrhovaní, podpore / riešení problémov a nasadení sieťových konfigurácií
- Znalosti o sieťových konceptoch verejného cloudu, firewalloch a zabezpečení siete sú nevyhnutnosťou
- Technológie SDN (ACI), switching, routing, firewall
- Skúsenosti s Azure, AWS a Alibaba vrátane nasadenia virtuálnych bezpečnostných / sieťových zariadení.
- Veľmi silné technické znalosti podnikových sieťových riešení pre korporátne prostredie
- Veľmi silné technické znalosti o smerovacích protokoloch ako BGP, ISIS atď.
- Skriptovacie schopnosti a ďalšie nástroje IaC, napríklad Shell, Python, Chef, Puppet, Terraform sú výhodou
- Angličtina na výbornej komunikatívnej úrovni je podmienkou
- Nemčina je výhodou
Benefity
- Garantovaný 13. plat na základe výkonu spoločnosti
- Home office v neobmedzenej miere
- 5 dni dovolenky navyše
- 6x sick day do roka
- Flexibilný pracovný čas (medzi 6:00-22:00)
- Eco Benefit: preplácanie eco spotrebičov/produktov do výšky 3 600 €
- Príspevok na dopravu
- Hradené gastrolístky aj za dni dovolenky
- Zmluva na dobu neurčitú
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk