Android Developer - Full Remote

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 300 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa súčasťou úspešnej a neustále sa rozvíjajúcej IT spoločnosti na východe Slovenska, ktorá sa nebráni spolupráci na full-remote a freelance.
Projekt je zameraný pre klienta, ktorý je jedným z najväčších hráčov na poli rezervačných systémov a výdaja cestovných lístkov na svete. Jeho produkty pomáhajú zefektívňovať a sprístupňovať modernú hromadnú dopravu vo veľkých svetových mestách.
Okrem iného kandidát sa bude zameriavať na:
· vývoj viacerých inteligentných riešení pre hromadnú dopravu
· vývoj nového rezervačného systému
· prezeranie prehľadného real-time zobrazenia polohy autobusov
· inteligentné plánovanie trás hromadnej dopravy
Požadujeme
· pokročilá skúsenosť s Android Java
· výborne komunikačné schopnosti
· Anglický jazyk na úrovni plynulejšej verbálnej komunikácie (B2)
Nice to have
· Skúsenosť s Android NFC
· C/C++
· Android NDK
· Skúsenosť s embedded systems
Benefity
Benefity ponúkané štandardne pri TPP:
· Home-office
· Flexibilná pracovná doba
· 13. plat
· Sick days
· Dovolenkové dni nad rámec
· Príležitosti pre vlastný rozvoj
· Práca v motivovanom a vysoko kvalifikovanom tíme
· Priestor pre kreativitu a iniciatívu
· Možnosti ďalšieho vzdelávania vrátane jazykovej výučby
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk