Senior Python Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 200 - 3 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre vývojové a inovačné centrum IT produktov a technológií poskytujúce služby zahraničným zákazníkom hľadáme Senior Python Developerov, ktorý budú pracovať na projekte so zameraním na solárne turbíny.
Možnosť spolupráce je na remote / on-site (Košice/Poprad).
Ide o dlhodobý projekt a spoločnosť poskytuje možnosť dlhodobej spolupráce aj na ďalších projektoch.
Forma úväzku je možná na TPP alebo freelance.
Techstack:
Python, Django, Flask, Celery, Kombu, Django ORM, SQLAlchemy, PL/SQL
PostgreSQL, Apache, uWSGI, Gunicorn
Scrum, Azure DevOps, GIT
Požadujeme
Požiadavky:
- profesionálne skúsenosti s vývojom v Python
- prehľad v Cloud platformách (ideálne AWS)
- skúsenosti s SQL databázami
- anglický jazyk- B2 (profesionálna komunikácia s klientom)
Benefity
Benefity:
- spolupráca na remote
- flexibilná pracovná doba
- 13. plat
- sick days
- extra dovolenka
- príležitosti pre vlastný rozvoj
- práca v motivovanom a vysoko kvalifikovanom tíme
- priestor pre kreativitu a iniciatívu
- možnosti ďalšieho vzdelávania vrátane jazykovej výučby
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk