Executive Assistant !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Lučenec
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Asistent/ Asistentka.
- starostlivosť o administratívnu agendu
- príprava a evidencia dokumentov
- komunikácia s obchodnými partnermi
- vedenie chodu kancelárie
- prijímanie návštev
- plánovanie a organizácia obchodných stretnutí a porád
- spracovanie rôznych reportov a podkladov
- plnenie úloh v súlade s požiadavkami nadriadených
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- MS Office
- Vodičský preukaz sk. B
- Samostatnosť, zodpovedný prístup, komunikatívnosť,
Benefity
*dynamický tím v etablovanej spoločnosti, ktorá neustále napreduje
*možnosť zdokonaliť svoje vedomosti na rôznych školeniach
*motivujúci plat, ktorý bude priamo úmerný vašej práci a snahe
*nefinančné benefity
*príjemné pracovné prostredie v moderných kancelárskych priestoroch
*pravidelné firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk