OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - TECHNICKÝ SEGMENT

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zodpovednosť za dosiahnuté výsledky v zverenom regióne – Východné Slovensko (plnenie obchodných plánov a stanovených cieľov)
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Starostlivosť o produktové portfólio (technické komponenty) a prezentácia spoločnosti
- Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
- Vypracovanie cenových ponúk a uzatváranie schválených obchodných zmlúv
- Poskytovanie odborného poradenstva a technickej podpory zákazníkom, riešenie reklamácii
- Aktívna účasť pravidelných spoločných poradách a dodržiavanie nastavení interných administratívnych pravidiel a procesov
- Spolupráca v rámci obchodného tímu, spoluúčasť na plnení celkových obchodných plánov
- Podieľanie sa na vytváraní obchodnej stratégie spoločnosti
- Analýza trhu a pravidelný reportovanie o obchodných aktivitách priamemu nadriadenému
Požadujeme
- SŠ alebo VŠ vzdelanie (technický smer- výhoda)
- Prax v obchodnej činnosti min.4 roky (maloobchod - výhoda)
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom) min. B1 - výhoda
- Výborné vyjednávacie schopnosti
- Organizačné a prezentačné schopnosti
- Zodpovedný prístup
- Samostatnosť
- Časová flexibilita
- MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- Vodičský preukaz skup. B - aktívny vodič
Benefity
- Práca v príjemnom prostredí a kolektíve
- Služobné vozidlo (aj na súkromné účely)
- Variabilný bonus (na základe KPI)
- Podpora športových aktivít
- Príspevok na stravovanie
- Home office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321