Vybuduj si svoju kariéru v oblasti daní

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Študoval/a si ekonomický odbor a chceš v ňom nájsť uplatnenie? Zaujímaš sa o dane a rád/da by si sa v nich rozvíjal/la? Máme tu pracovnú príležitosť, ktorá sa neodmieta! Čo môžeš na nej očakávať?
- Sledovanie a analyzovanie daní v rámci ostatných štátov
- Kontrolovanie daňových dokumentov
- Spolupráca s daňovými špecialistami ohľadom daňových otázok spoločnosti
- Podpora pri príprave daňového auditu
Požadujeme
Radi ťa na pozíciu zvážime, ak spĺňaš nasledovné požiadavky:
- Vysokoškolské vzdelanie v ekonomickom smere
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Znalosť MS Excel (kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funkcie)
- Analytické myslenie, štruktúrovanosť
- Výhodou je skúsenosť v oblasti daní (ktorákoľvek oblasť daní)
Benefity
Spoločnosť rada predstaví kandidátovi benefity na pracovnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk