OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - sanitárna technika

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na pozícii Obchodný zástupca budete zodpovedný za:
- Plánovanie a exekúciu obchodných aktivít vo zverenom regióne
- Mapovanie nových príležitostí v regióne
- Vytipovanie (podľa projektového potenciálu) kľúčových kúpeľňových štúdií pre prémiové vystavenie a následné riadenie exekúcie od A do Z (tzn. vyjednanie priestoru, komunikáciu s architektom, tender, realizácia)
- Budovanie prezentácie výrobkov, vystavenie propagačných a reklamných materiálov
- Poskytovanie prvotriednych služieb (tzn. produktové školenia, informácie o novinkách, akcie pre architektov, atď.)
- Budovanie siete architektov a poskytovať im technický/konzultantský servis s cieľom získavať maximum projektov
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- 3 roky obchodných skúseností s preukázateľnými schopnosťami a dosiahnutými výsledkami
- Proaktívny prístup k zákazníkom, stanovovanie si priorít a organizovanie vlastného pracovného času
- Hovorová znalosť Anglického jazyka podmienkou
- Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111